תנאי קבלה ורישום לתואר שלישי

  • אודות התוכנית
  • תנאי קבלה הרשמה לדוקטורט רגיל
  • תנאי קבלה והרשמה לדוקטורט ישיר

מועד וועדת קבלה לדוקטורט רגיל ייערך ב-3 תאריכים במהלך מאי (זימונים ישלחו בהתאם) את טופס המועמדות והמסמכים הנדרשים יש להעביר עד ה-11.4.24 למרכזת התארים המתקדמים תלמידים פעילים שמעוניינים לעבור מתואר שני לדוק' ישיר – וועדה תתקיים בספטמבר

תוכנית הלימודים במסלול הרגיל לדוקטורט בבית הספר סגול למדעי המוח ייחודית בכך שהיא מציעה מגוון רחב של קורסים מתחומים שונים הכוללים: מדעי המוח מולקולריים, מדעי המוח מערכתיים, מדעי המוח בדגש על חישוביות ומדעי המוח התנהגותיים או קוגניטיביים. הקורסים יציגו בפני התלמידים את המושגים ושיטות המחקר העיקריים כמו גם את חזיתות המחקר הנוכחיים בחקר המוח.

 

מלגות

סטודנטים בתכנית יקבלו מלגת קיום מוגדלת למשך כל תקופת לימודיהם הרשמית  (4 שנים). המשך המלגה משנה לשנה יהיה מותנה בדוח התקדמות ומעברי שלבים בדוקטורט כמקובל. ועדת הדוקטורט הבית ספרית תהיה ממונה על חלוקת המלגות.

 

מהלך הלימודים במסלול הרגיל

על הסטודנט ללמוד קורסי חובה כמפורט בתכנית הלימודים. בנוסף, על הסטודנט ללמוד קורסי חובה נוספים שאינם מזכים בנקודות אקדמיות: כתיבה מדעית, בטיחות (בהתאם לצורך).

מאחר וסך כל שעות החובה במסגרת התואר הם מעל למינימום האוניברסיטאי הנדרש (8 ש"ס), הסטודנטים לא מחויבים ללמוד קורסי בחירה נוספים, אך מוזמנים לעשות זאת.

על הסטודנט להשלים את עבודת הדוקטורט במשך של עד 4 שנים.

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>